Kurumsal

DC DİNAMİK ÇÖZÜM DANIŞMANLIK

Globalleşen ekonomik ortamın en önemli gerekliliklerinden biri olan yeni pazarlar arayışındaki firmalara, ihtiyaçları olan her alanda, hızlı, kesintisiz ve proaktif çözümler üretiyor, kurumun her fonksiyonunu check-up’tan geçiriyoruz. Sağlıklı bir açılım için eksiklerini tamamlamaya destek oluyor ve onlara bu yolculukta kılavuzluk ediyoruz.
İşimizi kısaca, Türk firmalarının dış pazara, yabancı firmaların ise Türkiye pazarına girebilmeleri için çözüm üretmek olarak özetleyebiliriz.

Uluslarası Ticaret, Uluslararası Hukuk, Satış, Pazarlama, İş Geliştirme ve Kalite Belgelendirme alanlarında sunduğumuz çözümlerle birlikte yaptığımız destek ve kredi analizleriyle firmaların atacakları adımları kolaylaştırmak, işimizin olmazsa olmaz parçaları. Pazar araştırmaları, ürün analizleri, bürokratik proseslerin tamamlanması da sürecin etkin yönetimi konusunda DC Dinamik Çözüm Danışmanlık’ın sunduğu hizmetlerin içinde yer alıyor.

Her biri, alanında uzun yıllar deneyim kazanmış uzman ekibimiz ve outsource edilmesi gereken konularda destek aldığımız çözüm ortaklarımızla, yerli ve yabancı şirketlere Dış Ticarette A'dan Z'ye hizmet veriyoruz. Ayrıca Yurtdışı pazarlarda geliştirdiğimiz iş ortaklıkları ve portföyümüzde bulunan binlerce yabancı firma, özellikle Türk şirketlerinin dışa açılımlarında, çözümlerimize hız ve verimlilik katıyor.

Yıllar içinde başarı kazanmış bir metodolojimiz olmasının yanısıra, her şirketin, her sektörün ve tabii her pazarın kendine özgü dinamikleri olduğuna inanıyor ve projeye özel çözüm üreterek katma değeri yükseltiyoruz.