Neden Biz?

DC DİNAMİK ÇÖZÜM, şirketlerimizin ulusal ve küresel rekabet gücünü artırmayı ve sürdürülebilir olmasını hedefleyen, devlet destekleri konusunda uzmanlaşmış bir İhracat Danışmanlık kurumudur.

22 yıllık İhracat tecrübemizle firmaların beklentilerine doğru çözümler üreterek sunduğumuz İhracat Danışmanlık hizmetimizi Devlet Destekleri konusundaki 10 yıllık yüksek deneyimimizle Türkiye'nin en başarılı Devlet Destekleri Danışmanlık firması olarak sürdürmekteyiz.


Bu platform ile firmalarımız,

Uluslararası düzeyde ticaret kapasitelerini artırmak Yeni hedef pazarlarda faaliyet gösterebilmek Kendilerini etkin tanıtabilmek ve daha birçok faaliyetleri için yararlanabilecekleri İhracat Destekleri, Üretim ve verimliliklerini artırmak, Ar-Ge faaliyetleri ile rekabet gücü elde etmek, Kurumsal yapılarını sağlamlaştırmak için,

tüm devlet destekleri konusunda DC DİNAMİK ÇÖZÜM ve uzman ekibinden destek alabilir.


DC DİNAMİK ÇÖZÜM Danışmanlığında, firmanın stratejik açılımına uygun olarak Devlet Destekleri Planlaması yapılır.


Bu sayede;

Firma, bütçesine devlet desteklerinden gelebilecek katkıyı bilir. Desteklere başvuru, takip ve sonuçlandırma aşamalarında eksik veya yanlış başvuru, başvuruda zaman aşımı gibi risklere girilmez. Hedeflenen destek tutarında sapma olmaz. Firmada, devlet destekleri konusundaki yetkinlikleri doğal refleks haline dönüştürecek sistem kurulur.